Окупанти захопили нові території біля Невського

Російські окупанти захопили територію без населених пунктів на північному фасі Лиманського (Кремінського) напрямку, просунувшись в бік вільного села Невське Луганської області.

Спочатку про це повідомив Телеграм-канал «Трикутник», який висвітлює хід бойових дій на Луганщині та прилеглих районах Донеччини і Харківщини: «Росіяни наступають на північний захід від (окупованої) Червонопопівки».

Згодом авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і водночас колектив військових експертів «DeepState» на своїй мапі за підсумками 28 червня забарвив втрачену ділянку, на якій встигли за вчора закріпитися інтервенти, червоно-коричневими штриховкою і пунктиром.

Приблизно тоді ж про це повідомили західні OSINT-дослідники. Їх мапа співпадає з картою «DeepState». Також вони вказали площі: ворог захопив 478 гектарів (4,78 квадратних кілометри), Сили оборони втратили разом з урахуванням зміщення сірої зони в наш бік 540 гектарів (5,4 км²).


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Вскрылись шокирующие детали перестрелки полицейских в Княжичах: видео

07.12.2016 - 11:19
Водитель полиции охраны рассказал, что в Княжичах первыми стреляли КОРДовцы Пока Генпрокуратура занимается расследованием смерти пяти полицейских в Княжичах, журналисты самостоятельно опрашивают участников этой жуткой трагедии. Водитель полиции охраны Валентин ...