Окупанти захопили нові позиції у Красногорівці

Протягом перших тринадцяти годин 26-го червня на Курахівському (раніше Мар’їнському) напрямку російські окупанти штурмували позиції Сил оборони поблизу Красногорівки, Невельського, Георгіївки, Костянтинівки та Парасковіївки.

Про це в оперативній інформації станом на 13:00 заявив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України: «Чотири ворожих атаки завершилися для ворога втратами, ще два боєзіткнення продовжуються».

А вже у звіті за перші шістнадцять годин поточної доби ГШ ЗСУ зазначив: «Тривають бої на Курахівському напрямку поблизу Красногорівки та  Парасковіївки.  Загальна кількість атак на напрямку зросла до шести». 

Тим часом авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і водночас колектив військових експертів «DeepState» зафіксував незначне просування загарбників у нескореному вищезгаданому містечку Красногорівка.

На своїй карті за підсумками 24 червня він позначив втрачену ділянку, на якій закріпилися загарбники, червоно-коричневими штриховкою і пунктиром. Раніше це була сіра зона активних боїв, яка в підсумку не змістилася в наш бік.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В центре Винницы пьяный водитель въехал на остановку трамвая: видео

30.10.2017 - 18:35
Трагедия подобная харьковской могла произойти и в Виннице. Нетрезвый водитель «Opel Astra» утром 28 октября «на скорости» въехал на тротуар у перекрестка улиц Соборной и Театральной у остановки трамвая. Он ...

Умер знаменитый вратарь киевского «Динамо» Виктор Чанов: видео

08.02.2017
Сегодня умер знаменитый вратарь киевского ...

Появилось видео обстрела дома Авакова из салютных установок

09.02.2019
Сегодня вечером активисты нескольких организаций ...