Окупанти захопили нові позиції під Бахмутом

Бійці 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України за три останні дні відбили двадцять штурмів російських окупантів на Бахмутському напрямку.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» повідомив блогер і боєць цього батальону Станіслав Бунятов (Осман): «Спроби прориву оборони не припиняються, але хлопці тримаються».

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував просування загарбників південніше вільного Іванівського біля окупованого Бахмута.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за 26 та 27 січня. На останньому ми червоними стрілочками умовно позначили невеликі території, на яких вже закріпилися інтервенти. А рожевою – більш помітне просування сірої зони в наш бік; фактично це відступ Сил оборони.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Русские» сняли на видео ликвидацию главаря «Пятнашки»

18.05.2018 - 19:29
СМИ РФ заявляют, что звукооператор российского пропагандистского телеканала «Россия 1» Игорь Уклеин и член съемочной группы Паве Выдрин, якобы попали под обстрел на Донбассе. Якобы Уклеин был ранен той же ...

Почему суды Украины отказываются признавать факт агрессии России

07.09.2016
Апелляционный суд Киева отказал правозащитнику ...

Винницкий Щедрик покорил мир: видео

17.01.2017
Священник Вознесенского храма Винницы и ...