Окупанти захопили нові позиції під Авдіївкою

Російські загарбники з великими втратами незначно просунулися в районі частково окупованого, але нескореного села Орлівка на Авдіївському напрямку.

Про це сьогодні о 16:25 повідомив Телеграм-канал «Говорять Снайпер»: «Південно-східніше від Орлівки орки трохи просунулись до дамби і працюють протитанковими керованими ракетами: один розрахунок знищуємо — приходить новий… Просуватися русакам надскладно, але «мʼясо» підвозиться регулярно».

Даний інформаційний ресурс веде блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (позивний Осман):

«Не знаю, що було б з тим напрямком, якби не пацани, які там стоять. Бачите збір на Авдіївку — донатьте, не пропускайте, там дуже важко».

З попередніх новин відомо, що на цій ділянці фронту воює третя штурмова бригада ЗСУ.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Порошенко: «Украину пытаются загнать в имперское стойло». Видео

20.11.2016 - 16:09
Президент по случаю Дня достоинства и Свободы сделал обращение к украинцам. Соответствующий текст и видео размещены на официальном сайте главы государства. Петр Порошенко среди прочего принес украинцам извинения за то, что ...

Танк «Азовец» — новая разработка Украины

30.11.2015
Предлагаем познакомиться с новой разработкой ...