Окупанти захопили нові позиції на Мелітопольському напрямку

Російські окупанти продовжують наступальні операції на заході Запорізької області (Мелітопольський напрямок). Про це, серед іншого, у сьогоднішньому зведенні без подробиць заявили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» вказав місце, де ворог досяг успіху на цій ділянці фронту – біля звільненого минулого літа Роботиного.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за восьме та дев’яте грудня; на останньому ми червоною стрілочкою позначили територію, на якій загарбники вже закріпилися.

У своєму Телеграм-каналі «DeepState» пояснив: «Ситуація південніше села (Роботине) погіршується, адже наші тривалі атаки на в рази чисельнішого ворога у Новопрокопівці не пройдуть без побічних ефектів».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Запорожье подрались женщины-копы: видео

13.12.2016 - 11:57
Женщину-копа, которая в помещении ГУНП в Запорожской области избила свою коллегу, не хотят оставлять в патрульной полиции, но и не могут перевести на другую службу. Чтобы как-то пристроить «хулиганку», ее ...

В Киеве молния ударила в телевышку: видео

15.06.2018
В четверг Киев накрыла непогода. ...