Окупанти захопили нові позиції біля Іванівського

На Бахмутському напрямку протягом перших вісімнадцяти годин 25 березня бійці Сил оборони відбили дві атаки російських окупантів в районі звільненого минулої осені села Кліщіївка.

Про це у вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

У свою чергу, блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади ЗСУ, яка воює на цій ділянці фронту, у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» о 18:50 написав:

«Я не хочу заглиблювати вас в наші криваві будні, розповідати про все, що відбувається на Бахмутському напрямку, але ви всі маєте розуміти: за останні дні відбувся ряд неприємних обставин, які змусили нас потіснитися між Іванівським та Богданівкою. Наші підрозділи всіма силами відбивають ворожі навали…».

Частково окуповані села Іванівське і Богданівка стоять на шляху загарбників від Бахмуту на місто Часів Яр.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Курьезный видеосюжет о том, как кот пытался охотиться на ворону (видео)

15.11.2015 - 16:39
А ворона обиделась и ушла к собаке Коты известны своим упорством, а вороны умом и хитростью. А если это противопоставить одно другому… Итак, кот решил поохотиться на птичку, причем птичка ...

Рекордный парад купальников в ЮАР (фото) (видео)

14.01.2014
На улицах столицы ЮАР прошел ...

Гройсман показал видео, как мечта воплощается в жизнь

06.08.2018
Премьер-министр Украины Владимир Гройсман показал, ...