Окупанти захопили нові ділянки у Кремінському лісі

Російські загарбники «нещодавно» здійснили підтверджене просування поблизу окупованого міста Кремінна Луганської області (Лиманський напрямок). Про це в останньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні без подробиць, серед іншого, проінформували експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

Мабуть, про те саме повідомив Телеграм-канал «Трикутник», який висвітлює хід бойових дій на Луганщині та сусідніх районах Харківщини і Донеччини (Куп’янський, Лиманський і Сіверський напрямки):

«Кацап відновив наступ на захід від Червоної Діброви, встановивши контроль над деякими позиціями Збройних сил України в лісовій зоні, неподалік від Кремінської електропідстанції».

На оприлюдненій ним мапі втрачена територія, на якій вже закріпилися загарбники, забарвлена червоно-коричневим кольором і обведена червоним колом.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В центре Винницы иорданский студент на BМW сбил байкера: фото, видео

26.05.2017 - 13:19
Всем экстренных службам знаком «закон парных случаев». Подтвердился он и 25 мая, когда в Виннице и Ладыжине пострадали два мотоциклиста. В областном центре ДТП стало следствием грубого нарушения правил дорожного ...

Бунт во Львове: убить президентские амбиции Садового (видео)

09.06.2016
Туристический потенциал Львова раскрылся при ...

Танк ДНР выпустил боекомплект по украинскому селу: видео

25.05.2018
В районе Старогнатовского плацдарма (между ...