Окупанти захопили нові ділянки біля Новопокровського

Російські загарбники «нещодавно» підтверджено просунулися на захід від окупованої Авдіївки (Покровський напрямок). Про це в сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні без подробиць повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW).

Деталі навів авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState», який зафіксував помітні територіальні здобутки інтервентів в районі вільного села Новопокровське.

На своїй актуальній мапі за п’яте червня він червоно-коричневими штриховкою і пунктиром позначив втрачені території, на яких за вчора встигли закріпитися окупанти. Більша їх частина раніше була сірою зоною.

Втім, остання також незначно змістилася в наш бік, що ми умовно позначили червоними стрілочками, і біля Новопокровського, і біля сусіднього Уманського.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Осквернение в Умани могилы Цадика Нахмана может быть провокацией: видео

21.12.2016 - 14:32
На протяжении многих лет Умань является не только священным городом для хасидов, которые приезжают на могилу Цадика Нахмана, но и туристическим центром, в котором местные жители прекрасно зарабатывают на паломниках, ...

В Норвегии сняли на видео изумрудное северное сияние

24.02.2018
Норвежская обсерватория в городе Сенья ...

Савченко отличилась зажигательными танцами в пабе: видео

13.11.2017
Надежда Савченко снова стала «звездой». ...