Окупанти захопили Красну Гору північніше Бахмута

Російські окупанти оприлюднили відео з захопленої ними Красної Гори північніше Бахмута. Тим часом, як і варто було очікувати, падіння Красної Гори різко погіршило ситуацію навколо сусідньої вільної Парасковіївки.

Про це повідомляє Телеграм-канал «Донбас Оперативний», який перекладає повідомлення англомовних воєнних блогерів: «Наразі дуже складна ситуація в районі Парасковіївки. Ті штурмові групи Вагнера, які раніше штурмували Соледар, були перекинуті на цей напрямок. Йдуть дуже важкі бої…».

Це одна з причин, чому абсолютно неправі ті, хто пропонує відступати, наприклад, з Бахмуту заради збереження наших захисників. Куди відступати? 

Відступати потрібно тоді, коли є загроза оточення, як це було в Красній Горі. Поки її нема, потрібно виснажувати агресора і вимагати допомоги від Заходу.

Тим часом, боєць Збройних сил України, який воює в Бахмуті і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон», написав, що «орки застрягли» в місті (тобто не можуть просунутися далі).

А головне: «Олександр Сирський (командуючий Сухопутних військ ЗСУ) поруч». Значить, загрози оточення Бахмута ще немає.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

«Динамо» сенсационно одолело «Шахтер»: видео

14.04.2018 - 20:19
В Харькове киевское «Динамо» 14 апреля в украинском «эль-класико» минимально одолело донецкий «Шахтер». Единственный мяч в матче забил на 32-ой минуте полузащитник столичного клуба Шепелев. Горняки лидируют в чемпионате с ...

Янукович сорвался и нахамил украинской журналистке: видео

25.11.2016
Янукович на пресс-конференции в Ростове ...

Военные научили беспилотник взлетать из-под воды (видео)

09.12.2015
Технологический институт Джорджии опубликовал видео ...

Опубликованы шикарные снимки голубой Луны, – видео

01.02.2018
Сочетание нескольких астрономических явлений дает ...