Окупанти захопили частину Старомайорського

Російські загарбники помітно просунулися вперед в частково окупованому селі Старомайорське Донецької області на Времівському (раніше Бердянському) напрямку. Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState».

Дивись скриншот його карти, на якому він штриховкою і пунктиром червоно-коричневого кольору позначив втрачену територію, на якій закріпилися загарбники. Окрім цього, ми червоною стрілочкою умовно вказали на місце розширення сірої зони активних боїв в наш бік.

У підсумку агресор впевнено контролює понад 80% населеного пункту, Сили оборони – 2% на самій його півночі, решта перебуває у сірій зоні.

Цікаво, що пресцентр Генерального штабу Збройних сил України вже кілька днів поспіль не згадує Времівський напрямок, відносячи його до тих ділянок фронту, на яких ситуація не зазнала відчутних змін.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Голый военный приставал к женщинам на улицах Чугуева: видео

26.06.2018 - 11:59
По улицам Чугуева Харьковской области ночью 25 июня разгуливал обнаженный мужчина. Очевидцы уверяют, что он приставал к девушкам. Человека «нейтрализовали», проще говоря, скрутили ему руки молодые ребята. Якобы на поведение ...

Хоккеист-виртуоз

21.11.2015
Мы уже публиковали видео невероятных ...

В деле Розенблата есть видео интимного характера с агентом НАБУ

18.07.2017
Политтехнолог Тарас Березовец в эфире ...