Окупанти захопили частину Старомайорського

На Времівському напрямку минулої ночі підрозділи Сил оборони відбили п’ять атак російських загарбників з боку окупованого Солодкого на вільне Водяне, а з Завітного Бажання на Старомайорське.

«В ході боїв втрат позицій не допущено», — заявив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України у зведенні станом на 10:00 чотирнадцятого травня, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» сьогодні констатував втрату територій у тому самому Старомайорському та західніше нього.

Дивись скриншот його карти, на якій він позначив червоно-коричневими штриховкою та пунктиром втрачені ділянки, на яких за вчора вже встигли закріпитися загарбники.

Зазначимо, що ще позавчора це була сіра зона, яка в цілому не змістилася в наш бік. Тому, вірогідно, це не суперечить інформації ГУ ЗСУ – на території, на якій закріпилися інтервенти, не було наших позицій.

Нагадаємо, що село Старомайорське і прилеглі території були звільнені минулого літа.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Маленькие дети и их огромные четвероногие друзья: фото, видео

05.12.2016 - 14:34
Фотограф Энди Селиверстов (Andy Seliverstoff) провел 4 месяца в окрестностях своего родного Санкт-Петербурга, фотографируя материал для новой книги под названием «Маленькие дети и их большие собаки». Своими работами Энди надеется ...