Окупанти захопили частину Піддубного, – DeepState

На Новопавлівському напрямку російські інтервенти майже повністю захопили село Піддубне Комарської сільської громади Волноваського району Донецької області, а також просунулися біля раніше майже повністю окупованої сусідньої Федорівки.

Таким чином, агресор посилив ризик оточення угрупування Збройних сил України в районі розташованого між вищевказаними населеними пунктами Мирного.

Велика територія сірої зони східніше (в бік Одрадного) фактично вже також втрачена, адже більш ніж з трьох сторін оточена контрольованими ворогом ділянками. Головне, щоб там не залишилося наших захисників, які ризикують потрапити в оточення.

Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап та колектив військових експертів «DeepState».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В морозы винничан согреют спасатели: видео

06.01.2017 - 16:06
Заместитель губернатора Василий Броварник во время совещания в облгосадминистрации оперативного штаба областной комиссии по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций распорядился: «В связи с приближением сильных морозов, пункты обогрева должны ...