Окупанти захопили частину Піддубного, – DeepState
На Новопавлівському напрямку російські інтервенти майже повністю захопили село Піддубне Комарської сільської громади Волноваського району Донецької області, а також просунулися біля раніше майже повністю окупованої сусідньої Федорівки.
Таким чином, агресор посилив ризик оточення угрупування Збройних сил України в районі розташованого між вищевказаними населеними пунктами Мирного.
Велика територія сірої зони східніше (в бік Одрадного) фактично вже також втрачена, адже більш ніж з трьох сторін оточена контрольованими ворогом ділянками. Головне, щоб там не залишилося наших захисників, які ризикують потрапити в оточення.
Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап та колектив військових експертів «DeepState».

Подпишитесь на новости
























