Окупанти захопили частину Первомайського під Донецьком

Минулої доби російські окупанти здійснили підтверджене просування на Авдіївському напрямку. Про це без подробиць в сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW).

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» повідомив, що ворог суттєво просунувся в районі Первомайського (у тому числі, в самому селі) на цій ділянці фронту.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за 31 березня (передостаннє оновлення) та 2 квітня (актуальне). На останньому ми червоною стрілочкою позначили територію, на якій вже закріпилися загарбники, а рожевими – розширення сірої зони в наш бік.

Інтервенти впевнено контролюють щонайменше три чверті населеного пункту, Збройні сили України – не більше 10%, решта перебуває в сірій зоні.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как выкрутить шуруп со слизанным шлицем

08.12.2015 - 11:20
Каждый в жизни сталкивался с проблемой слизанного шлица на шурупе. Оказывается, можно сэкономить кучу нервов! Подробней на видео. И что удивительно — красная и зеленая резинки дают одинаковый эффект! Даже ...

Украина провела успешные испытания нового оружия: видео

24.11.2016
Украина продолжает разрабатывать и выпускать ...

Появилось видео разрушений после взрыва банка в Николаеве

11.05.2017
В Николаеве возле банка «Південний» было ...

В Украине прошли успешные испытания нового танка Т-72АМТ: видео

13.08.2018
Президент Петр Порошенко опубликовал в ...