Окупанти захопили частину Первомайського під Донецьком

Російські загарбники просунулися вперед в районі частково окупованого, але нескореного великого села Первомайське західніше Донецька, в тому числі і в самому населеному пункті.

Спочатку про це ще вчора ввечері повідомив Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?»: «Окупанти мають просування у Первомайському (Донецький напрямок) вздовж центральної вулиці».

А згодом це підтвердив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». Дивись для порівняння скриншоти його карти за дванадцяте та тринадцяте березня.

На останньому ми умовно позначили територію, на якій вже закріпилися загарбники, червоною стрілочкою. Зазначимо, що дане просування інтервентів сталося в межах сірої зони.

А у своєму звіті за минулу добу «DeepState» взагалі «зізнався», що це сталося ще кілька дні тому: «Минулого тижня ворог мав успіх у Первомайському, вирівнявши лінію зіткнення».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео нападения российских фанатов на болельщиков «Динамо»

15.02.2018 - 21:56
Российские фанаты накануне чемпионата мира по футболу в очередной раз проявили себя не с лучшей стороны. Фаны московского «Спартака» напали на болельщиков киевского «Динамо», которые приехали в Афины, чтобы поддержать ...

Шовковский опубликовал видео нападения на него

09.04.2018
Развод летом 2015-го легендарного голкипера ...

Ди Мария в свой день рождения помог ПСЖ разгромить «Барселону»: видео

15.02.2017
Вот стоило футбольным экспертам объявить, ...