Окупанти захопили частину Іванівського

Російські загарбники відчутно просунулися вперед в районі нескореного села Іванівське західніше окупованого Бахмута. Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState».

Дивись для порівняння скриншоти його карти за останній день зими і перший весни. На останньому він червоним пунктиром і штриховкою позначив втрачену територію, на якій вже закріпилися інтервенти, а також різко розширив в наш бік сіру зону.

Тепер трохи більша східна частина населеного пункту підконтрольна окупантам, решта перебуває в сірій зоні.

Раніше блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України, яка воює на цій ділянці фронту, Станіслав Бунятов пояснив, що утримувати Іванівське було складно, оскільки наші позиції прострілювалися з багатоповерхівок сусіднього Бахмута.

Тим часом, наші захисники у своїх Телеграм-каналах нагадують, що ворог знову просунувся у бік міста Часів Яр. «Бахмутський Демон» о 9:23: «Важкі бої, орки криють Часік, намагаються рухатися до нього». «ШО НА ФРОНТІ?» о 9:45: «Орки завдають авіаційні та артилерійські удари по місту Часів Яр».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В центре Винницы иорданский студент на BМW сбил байкера: фото, видео

26.05.2017 - 13:19
Всем экстренных службам знаком «закон парных случаев». Подтвердился он и 25 мая, когда в Виннице и Ладыжине пострадали два мотоциклиста. В областном центре ДТП стало следствием грубого нарушения правил дорожного ...

Жив-був пес (мультфільм українською мовою)

15.11.2015
Улюблений мультфільм «Жив-був пес» тепер ...

Война под Донецком. «Русские» применяют новую тактику: видео

17.12.2017
Дневные сообщения жителей Донецка и ...