Окупанти захопили цегляний завод у Красногорівці

Російські окупанти з п’ятої бригади захопили цегляний завод у містечку Красногорівка західніше Донецька. Про це повідомляють російсько-фашистські «воєнкори» (зокрема, Олександр Сладков), оприлюднивши відповідне відео.

На ролику з вікна розбитої будівлі хтось махає прапором загарбників. Сладков розповів, що це основний об’єкт, в якому зручно тримати оборону. До того ж центр населеного пункту. 

Достовірність факту підтвердили український патріот з Донецька «Necro Mancer» і наш захисник, який веде телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?». Щоправда, останній дещо відкоригував Сладкова:

«Окупанти мають просування в населеному пункті Красногорівка. Оркам вдалося захопити частину території заводу ПРАТ «КРВЗ».

Також Сладков помиляється в географії Красногорівки – цегляний завод це справді майже центр забудови містечка. Однак це його південна частина, якщо дивитися на карти «Гугла».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Во Львове радикалы силой захватили облсовет: видео

30.05.2017 - 18:50
Так называемые праворадикалы сорвали сегодняшнюю сессию Львовского облсовета. Не дождавшись очереди рассмотрения их вопроса, они ворвались в сессионный зал и потребовали, чтобы депутатский корпус немедленно проголосовал за их обращение. Глава ...

Экскаваторщик виртуоз

08.11.2015
Дело мастера боится. И не ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

18.08.2018
Объявление в фойе Одесского театра: ...