Окупанти захопили більшу частину Тоненького

На Авдіївському напрямку минулої доби бійці Сил оборони відбили п’ять атак російських окупантів в районах населених пунктів Бердичі, Семенівка, Тоненьке та Первомайське.

Про це у ранішньому зведенні розповів пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував відчутне просування загарбників у вищевказаному Тоненькому. Дивись для порівняння скриншоти його карти за 20 та 21 березня.

На останньому він червоними пунктиром і штриховкою позначив втрачену територію, на якій вже закріпилися інтервенти. Раніше це була сіра зона. До речі, вона також дещо розширилася в наш бік, що ми умовно позначили червоною стрілочкою.

Зараз ворог впевнено контролює 80% території Тоненького. Решта перебуває на східному ближчому до окупантів краю сірої зони. Тобто, можна стверджувати, що втрачене все село.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Попытка дамы заехать на паркинг оказалась разрушительной (видео)

14.04.2016 - 15:48
Попытка дамы заехать на паркинг оказалась разрушительной. Причем два раза подряд, в течение очень короткого промежутка времени. Пытаясь попасть на стоянку, женщина протаранила автомобиль, который находился даже не на пути ...

Оригинальный способ экономии на общественном транспорте (видео)

17.09.2015
Оригинальный способ экономии на общественном ...

Савченко жестко высказалась о сегодняшнем Майдане: видео

15.11.2016
Нардеп Надежда Савченко достаточно жестко ...

Бекхэм поцеловал Элтона Джона: появилось видео

21.05.2018
На Западе вовсю обсуждают поцелуй ...