Окупанти захопили більшу частину Орлівки

Протягом перших вісімнадцяти годин 28 лютого на Авдіївському напрямку бійці Сил оборони відбили двадцять атак російських окупантів в районах Бердичів, Орлівки, Тоненького, Первомайського і Невельського.

Про це у вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

У свою чергу, наш захисник, який веде Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?», о 19:15 написав: «Орки окупували Орлівку та продовжують наступальні дії».

Блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади ЗСУ Станіслав Бунятов (Осман) у Телеграм-каналі «Говорять Снайпер ✙» о 21:51 втрату села емоційно заперечив, але фактично визнав окупацію більшої його частини:

«На краю Орлівки ще стоять наші, тримають оборону…».

Одразу західніше Орлівки велика водойма й висоти (дивись мапу) – можливо саме тут ЗСУ зможуть зупинити наступ загарбників під Авдіївкою.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В ответ на американские санкции бабушки Путина разбили кирпичом технику Apple, видео

28.08.2018 - 10:38
На странице паблика «Роисся 24» в Facebook опубликовано видео с перфоманса российских пенсионерок. Они решили демонстративно ответить США на санкции в отношении РФ и провели «айфонную» акцию. Немолодые женщины назвали ...

«Заря» в Испании победила «Атлетик»: видеообзор

28.09.2017
Ай-да луганская «Заря», ай-да красавцы! ...

Путин зловеще пошутил о поедании чертиков: видео

25.04.2017
Путин сравнил с себя моллюском ...