Окупанти задіяли «ноу-хау» під час штурму українських позицій

Несприятливі погодні умови (в першу чергу, болото) продовжують сповільнення бойових дій як з боку Збройних сил України, так і з боку російських окупантів, але не зупиняють їх повністю.

Про це в останньому зведенні про ситуацію на фронті, серед іншого, повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

Якщо це справді так, то зважаючи на поступові, але очевидні просування загарбників вперед на багатьох ділянках фронту, можна вважати, що негода на нашому боці. Адже ми обороняємося, а інтервенти наступають.

Тим часом, блогер і волонтер Сергій Стерненко звернув увагу на «ноу-хау» окупантів: «На одному з напрямків росіяни почали ходити на штурми у пересувних коконах-мангалах. Під цими конструкціями піхота супротивника. Так вони намагаються врятуватись від ударів дронами та замаскувати себе від тепловізорів».

Однак ми можемо припустити, що, якщо такий пересувний кокон виявлений, то інтервенти у ньому більш вразливі, ніж зазвичай. Хоча представлені Сергієм Стерненком фотографії, зроблені безпілотними літальними апаратами, не фіксують удари по ним.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео взрыва в Стамбуле, который унес жизни 38 человек

11.12.2016 - 02:25
В Турции в субботу вечером произошел очередной теракт — в Стамбуле прогремел мощный взрыв. Трагедия произошла недалеко от стадиона клуба «Бешикташ» (на этой неделе играл в Киеве с «Динамо» в ...

Древний иранский горд накрыла мощная пылевая буря: видео

18.04.2018
Один из древнейших городов Ирана ...

Под Донецком уничтожен броневик оккупантов: появилось видео

04.08.2018
Пресс-центр Объединенных сил в предварительной ...

В Днепре спецназ освободил похищенную девочку: видео штурма

01.02.2019
В Днепре полиция и спецподразделение ...