Окупанти з великими втратами захопили частину Хромового

Неприємну новину сьогодні о 16:12 на своїй карті зафіксував авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState»: «Ворог зайняв частину Хромового». Це село на північний захід від окупованого Бахмуту.

Дивись скриншоти попередньої версії його карти та актуальної; на останньому ми червоною стрілкою умовно позначили місце просування російських окупантів.

Це сьогодні ж підтверджують і наші захисники, які воюють на цій ділянці фронту. Зокрема боєць 24-ої окремого штурмового батальйону «Айдар» п’ятої окремої штурмової бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман) у телеграм-каналі «Говорять Снайпер»: «Трошки невтішні новини на північному заході від Бахмуту, ворог продавив декілька позицій».

А також «Передович0к»: «Хромове. Поки все більш менш під контролем, значних просувань ворог не зробив».

Також вони повідомляють про великі втрати загарбників. «Говорять Снайпер»: «Також масово штурмували в напрямку Іванівського, хотіли захопити опорник, лежать тепер, «відпочивають».

«Передович0к»: «Орки перейшли в фазу наступу, активно взялись за декілька ділянок. В наших околицях бої вздовж лісополоси та залізниці. Трохи важкувато, бо пруть як мурахи, не знаю навіть скільки разів за цей час відбили штурмів. Вже з рахунку збився, чесно кажучи, але тріпаємо їх дуже сильно, поки казати щось рано».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице раскрыли секрет выкопанного на Иерусалимке старого сейфа: видео

22.08.2017 - 12:55
Около суток музейники поддерживали интригу среди винничан по поводу содержимого найденного в траншее «немецкого» сейфа. Вскрытие показало, что внутри находились документы, часть из которых была напечатана на русском языке. Даже ...

В Виннице сожгли чучело Путина: видео

18.03.2018
Проведение выборов российского президента в ...

Кошка снимает котенка с дерева

29.11.2015
Кошки, как правило, мамы хорошие. ...