Окупанти з великими втратами відбили кілька позицій під Бахмутом

В ранковому зведенні за минулу добу пресцентр Генерального штабу Збройних сил України розповів про Бахмутський напрямок точнісінько таку інформацію, як і у вечірньому звіті за перші вісімнадцять годин другого грудня. Вірогідно, кінцівка доби пройшла тихо.

Так, російські окупанти вели штурмові дії в районах Богданівки (північніше Бахмута), Іванівського (біля міста) та нещодавно звілнених Андріївки та Кліщіївки (південніше). Там наші захисники відбили 21 ворожу атаку.

Натомість бійці Сил оборони України начебто продовжували штурмові дії південніше Бахмута, де завдавали загарбникам втрат у живій силі та техніці та закріплювалися на досягнутих рубежах.

У свою чергу, наш захисник, який воює на цій ділянці фронту і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон», розповів, що інтервенти відбили кілька наших позицій біля Андріївки і продовжують штурмові дії далі. В окремому повідомленні він розповів, що кожне просування агресору дається ціною великої кількості трупів, але це не спиняє росіян, наприклад, під Кліщіївкою.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Роналду забил 101 гол в Лиге чемпионов и помог «Реалу» одолеть ПСЖ. Видео голов

15.02.2018 - 00:23
Мадридский «Реал» пощекотал нервы своим болельщикам в домашнем поединке против ПСЖ. Подопечным Зидана пришлось отыгрываться в первом матче 1/8 финала Лиги чемпионов, и они с честью справились с этой задачей. ...

Гройсман назвал Тимошенко мамой украинской коррупции и популизма: видео

14.02.2017
Премьер-министр Владимир Гройсман на заседании ...