Окупанти з великими втратами відбили кілька позицій під Бахмутом

В ранковому зведенні за минулу добу пресцентр Генерального штабу Збройних сил України розповів про Бахмутський напрямок точнісінько таку інформацію, як і у вечірньому звіті за перші вісімнадцять годин другого грудня. Вірогідно, кінцівка доби пройшла тихо.

Так, російські окупанти вели штурмові дії в районах Богданівки (північніше Бахмута), Іванівського (біля міста) та нещодавно звілнених Андріївки та Кліщіївки (південніше). Там наші захисники відбили 21 ворожу атаку.

Натомість бійці Сил оборони України начебто продовжували штурмові дії південніше Бахмута, де завдавали загарбникам втрат у живій силі та техніці та закріплювалися на досягнутих рубежах.

У свою чергу, наш захисник, який воює на цій ділянці фронту і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон», розповів, що інтервенти відбили кілька наших позицій біля Андріївки і продовжують штурмові дії далі. В окремому повідомленні він розповів, що кожне просування агресору дається ціною великої кількості трупів, але це не спиняє росіян, наприклад, під Кліщіївкою.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Подмосковье потерпел крушение танк (видео)

03.06.2016 - 15:53
Происшествие с танком случилось у Наро-Фоминска Московской области. Там, как известно, дислоцируется Кантемировская дивизия. По официальной информации оборонного ведомства России – танк свалился с перевозящего его трейлера. Авария произошла из-за ...

Кошка снимает котенка с дерева

29.11.2015
Кошки, как правило, мамы хорошие. ...

Три способа слепить красивые вареники (видео)

25.12.2015
Излюбленная еда украинцев – вареники. ...