Окупанти з великими втратами просунулися у Вовчанську

Російські окупанти просунулися вперед у прикордонному містечку Вовчанськ на півночі Харківської області. Про це о 12:35 повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState».

Дивись для порівняння скриншоти його сьогоднішньої та вчорашньої карт, на кожній з яких він червоно-коричневими штриховкою і пунктиром позначив втрачені території, на яких за добу встигали закріпитися загарбники.

Окрім того, на останній мапи ми червоними стрілками для наочності умовно позначили місця відчутного розширення сірої зони активних боїв в наш бік.

У своєму Телеграм-каналі «DeepState» написав: «Ворог продовжує спроби закріплятися на околицях та просуватися вглиб населеного пункту з метою облаштування позицій. Також ворога було помічено у Вовчанській центральній районній лікарні та інших точках північної частини міста — попередньо, кацапа було знищено… Північна частина Вовчанська переходить у сіру зону».

Підтверджує наявність інтервентів у Вовчанську і міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, який розповів, що у північній частині міста окупанти беруть цивільних мешканців у полон. А щонайменше одного, який намагався втекти пішки та відмовився виконувати накази загарбників, розстріляли…

А ось Генштаб ЗСУ о 14:45 повідомив про контратаку наших захисників.

«У свою чергу українські воїни провели контратакувальні заходи в районі міста Вовчанськ», – йдеться у повідомленні.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

В США разбился угнанный из аэропорта пассажирский самолет: опубликовано видео

11.08.2018 - 15:28
В США из аэропорта Сиэтла его 29-летний сотрудник угнал самолет авиакомпании Alaska Airlines — Horizon Air Q400. На перехват тут же были отправлены два истребителя. Вскоре погоня закончилась — самолет с угонщиком ...

Появилось видео с новыми украинскими танками «Оплот»

28.05.2017
Завод им. Малышева (Украина, Харьков) ...