Окупанти з великими втратами просунулися на Покровському напрямку

Пресцентр Генерального штабу Збройних сил України в оперативному зведенні станом на шістнадцяту годину вісімнадцятого червня нагадав, що певні просування ворогу даються дорогою ціною.

«Українські воїни нищать ворога. За сьогодні безповоротні втрати противника на Покровському напрямку вже перевищили 50 осіб, санітарних втрат росіян – 102. Також знищено один міномет, пошкоджено два танки окупантів», — зазначили у Генштабі.

«Ситуація на Покровському напрямку дуже складна. Кацапи продовжують тиснути по всій лінії і мають просування», — про це з посиланням на західних OSINT-дослідників повідомив новинний Телеграм-канал «Донбас Оперативний».

Він оприлюднив їх мапу, на якій червоним кольором позначені втрачені ділянки. Вони відповідають даним, які раніше оприлюднив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і водночас колектив військових експертів «DeepState».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео битвы людей за сахар в российском Омске

13.05.2017 - 23:16
Что это — хроническая ментальная падкость на халяву или побочный эффект от тотальной бедности? Возможно, и то, и другое. А может просто стадный эффект. Как бы там ни было в российском ...

Нападение на школу в России: появилось видео с места жуткой бойни

19.01.2018
В Улан-Удэ девятиклассник набросился с ...