Окупанти з псковської десантної дивізії РФ зазнали нових втрат

Шостого листопада в Україні на передових позиціях 76-ої десантно-штурмової дивізії збройних сил Росії високоточний снаряд американської реактивної системи залпового вогню HIMARS вбив «бойового попа» окупантів — протоієрея Михайла Володимировича Васильєва.

Про це пресслужба дивізії повідомила на свої сторінці «ВКонтакте». А ми помітили цю новину, завдяки блогеру і українському патріоту з Донецька «Necro Mancer».

Вказано, що шрапнельний снаряд розірвався в трьох метрах від батюшки. Можна припустити, що внаслідок вибуху постраждала й паства, адже навряд чи покійний перебував на самоті.

Михайло Васильєв в якості «батюшки» брав участь в Чеченській війні. Був настоятелем храму ВДВ в Сокольниках, а з 2017 року став настоятелем церкви Іллі Муромця в закритому військовому містечку Власиха Московської області.

76-а дивізія ВДВ РФ місцем постійної дислокації має Псков.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве чудики с кефиром гонялись за митингующими женщинами: фото, видео

08.03.2017 - 13:31
После широкой дискуссии в украинском обществе относительно того, следует ли сохранять 8 Марта как выходной день и госпраздник, в центре Киева проходит феминистический марш. Его участники протестовали против гендерного неравенства, ...

Полтергейст устроил ДТП (видео)

11.12.2015
Необычное ДТП засняла камера видеонаблюдения ...