Окупанти взяли під контроль усю Авдіївку

Російські окупанти відчутно просунулися до вільного села Терни на Лиманському (Кремінському) напрямку. Про це під час останнього оновлення своєї карти о 14:32 повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState».

Дивись скриншот його карти, на якому захоплена ворогом територія позначена червоними пунктиром і штриховкою. Окрім того, помітно змістилася в наш бік сіра зона.

Також «DeepState» втретє за сімнадцяте лютого оновив ситуацію а Авдіївці з коментарем: «Цього раз ворог захопив мійкрорайон «Хімік» та Авдіївський коксохімічний завод». Дивись скриншот.

Насправді окупація АКХЗ була очевидна ще на попередній версії мапи «DeepState». Тепер же експерт зафіксував взяття під повний контроль загарбниками всього міста. Де саме зупиниться ворог у своєму просуванні на захід в районі Авдіївки, наразі невідомо.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

02.03.2019 - 12:47
Психиатр тычет мне листок бумаги с кляксой: — Что вы видите? — Грустного одинокого человека, изнывающего от общения с идиотами, нудной работы задешево и прочей жизненной несправедливости. Доктор, всхлипывая: — ...

Манчестер Юнайтед выиграл Лигу Европы: видео голов Погба и Мхитаряна

24.05.2017
В столице Швеции Стокгольме завершился финал Лиги ...