Окупанти взяли під контроль усю Авдіївку

Російські окупанти відчутно просунулися до вільного села Терни на Лиманському (Кремінському) напрямку. Про це під час останнього оновлення своєї карти о 14:32 повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState».

Дивись скриншот його карти, на якому захоплена ворогом територія позначена червоними пунктиром і штриховкою. Окрім того, помітно змістилася в наш бік сіра зона.

Також «DeepState» втретє за сімнадцяте лютого оновив ситуацію а Авдіївці з коментарем: «Цього раз ворог захопив мійкрорайон «Хімік» та Авдіївський коксохімічний завод». Дивись скриншот.

Насправді окупація АКХЗ була очевидна ще на попередній версії мапи «DeepState». Тепер же експерт зафіксував взяття під повний контроль загарбниками всього міста. Де саме зупиниться ворог у своєму просуванні на захід в районі Авдіївки, наразі невідомо.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Кадыров пригрозил Березе за «эпитет» в адрес Скабеевой: видео конфликта

25.01.2019 - 14:08
Известный своей мстительностью лидер Чечни Рамзан Кадыров заявил, что найдется мужчина, который даст «звонкую оплеуху» нардепу Верховной Рады Украины Бориславу Березе, если тот «должным образом» не извинится перед российской телеведущей ...

В Виннице мужчина создал лыжи для хождения по воде, видео

13.08.2021
Две березовых ветки, пластиковые трубы, ...

Як у Вінниці десантники відзначили День ВДВ

04.08.2016
До Дня десантника вінницькі військові  ...