Окупанти виводять війська з лівобережжя Херсонщини

За різними офіційними оцінками, з правого на лівий берег Дніпра в Херсонській області було перекинуто 25-40 тисяч російських військових. Звісно, там стільки окупантів не потрібно — ЗСУ не будуть форсувати річку негайно для продовження деокупації області.

Тому командування окупаційними військами почало передислокацію. За даними Генштабу ЗСУ, багато живої сили і техніки ворога вже з’явилося в районі Мелітополя Запорізької області.

В свою чергу, радник мера Маріуполя Петро Андрющенко повідомляє про накопичення російських військ і в Маріуполі.

«Відзначається нарощення угруповання окупаційних військ в районі Мелітополя Запорізької області. По периметру міста будуються укріплення та фортифікаційні споруди. Цивільним заборонено наближатись до району аеродрому. До міста прибувають колони зі сторони міста Токмак.

В тимчасово зайнятих ворогом населених пунктах Каховка, Таврійськ і Нова Каховка Херсонської області спостерігається зменшення кількості особового складу противника. У містах залишається мінімальна кількість окупантів, по вулицях пересуваються патрулі», — йдеться в зведенні Генштабу ЗСУ.

Зрозуміло, що ЗСУ теж будуть переміщувати свої сили з Правобережжя, бо для його утримання стільки військ не потрібно, а на інших ділянках фронту — навпаки, дуже необхідне підсилення.

І трохи вражаючої статистики. Підрозділами Оперативного командування Південь на правому березі Дніпра з початку тижня деокуповано 179 населених пунктів, це понад 4,5 тисячі квадратних кілометрів. Про це повідомили на Facebook-сторінці оперативного командування Південь.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Стефания Феррарио крушит стереотипы о модельной внешности, — кому теперь нужны ваши 90-60-90

20.11.2016 - 18:29
Модели плюс-сайз с каждым днем становятся все более популярными благодаря своему обаянию, бесстрашному стремлению к самовыражению, а также тому факту, что человечество постепенно приходит к пониманию, что чрезмерная худоба — ...

На Прикарпатье выпал черный снег: появилось видео

24.02.2018
Феномены, когда выпадает пепельный, почти ...

ВСУ отработали танковый прорыв с учетом специфики Донбасса: видео

12.06.2018
Военное телевидение Донбасса показало кадры ...