Окупанти вивезли з Луганщини до Дагестану 50 дітей

Окупанти вивезли з Луганщини нібито на оздоровлення ще 50 дітей. Про це повідомляє Центр національного спротиву. 

«Окупанти продовжують викрадати українських дітей. Цього разу з Луганщини вивезли 50 дітей до Дагестану. Дітей з Луганської області, без батьків, під приводом оздоровлення вивезли до республіканського центру «Солнєчний бєрєг», що розташований у Дагестані. Організаторами крадіжки дітей є «жіночий рух єдиної росії», тобто представники партії Владіміра Путіна. В таких таборах діти піддаються ідеологічній обробці, де перед ними виступають пропагандисти, як нав’язують кремлівське бачення російського вторгнення в Україну. При цьому, дітей часто не повертають батькам, якщо ті не приїжджають за ними особисто. Тобто діти стають заручниками, аби виманити батьків і лишити у РФ, адже назад родину вже не пускають», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що це є ще одним прикладом політики геноциду, яку проводять росіяни на тимчасово окупованих територіях.

«Ворог намагається знищити самоідентичність цілого покоління українців, щоб знищити нашу націю», — пишуть у Центрі національного спротиву.

Раніше повідомлялося, що ВР закликала світ засудити депортацію українських дітей Росією.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Пятерка смешных говорящих животных (видео)

03.06.2016 - 14:57
Уже никого не удивить говорящими и даже поющими попугаями. У многих птиц это получается отменно. А как с другими животными? Мы сделали для вас подбору видеороликов, в буквальном смысле этого ...

В Армении на похоронах расстреляли езидов: фото, видео

01.08.2017
На северо-западе Армении неизвестный из ...

Крыса принимает ванну

20.10.2015
Домашняя крыса принимает ванну. ...