Окупанти витратили дві ракети «Іскандер» на знищення макета ЗРК «ІRIS-Т»

Російські окупанти похвалилися знищенням двома високоточними ракетами «Іскандер» пускової установки зенітно-ракетного комплексу «ІRIS-Т» і його радіолокаційної станції «TMRL-40», переданих Україні союзниками.

Вони оприлюднили відповідне відео, відзняте безпілотним літальним апаратом, який завис над начебто «жирними» цілями, корегуючи удар по ним. Прямих влучань не було, однак «Іскандери» розірвалися досить досить близько від мішений, щоб уразити їх.

Але, схоже, що радість рашистів цього разу не виправдана – коментатори вважають, що це були якісні макети західного обладнання, які ворожа аеророзвідка не змогла відрізнити від оригіналу.

За це говорить відсутність іскристих спалахів, розльотів ракет і густого чорного диму. Натомість, показана пожежа схожа на горіння дерева. І стояли «ЗРК» з «РЛС» занадто відкрито, хоча це слабкий аргумент.

Нагадаємо, Україна збільшує виробництво подібних макетів високовартісного обладнання.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео нападения чиновницы на женщину с плакатом «Королевская, возвращайся в Кремль»

05.05.2017 - 12:36
Пророссийский политик Наталья Королевская регулярно сеет раздор в разных городах Донбасса. На сей раз в Славянске. В Центре культуры в Славянске в ходе концерта к 9 мая произошла драка — сотрудница исполкома, ...

Ликвидация Гиви: подробности, фото, видео

08.02.2017
Как мы уже сообщали, сегодня ...

Израиль в огне – ситуация усугубляется: видео

24.11.2016
В Израиле бушуют пожары. В ...

Мельничук заявил, что не будет членом коалиции в чебуречной: видео

16.03.2017
Вопросом количества действующих членов коалиции спикера ...