Окупанти відтіснили ЗСУ у селі Діброва під Кремінною

Минулої доби в Луганській області наші захисники відбили атаки російських окупантів в районах населених пунктів Діброва і Білогорівка (біля Кремінної). Про це в ранковому звіті Генерального штабу Збройних сил України, серед іншого, розповів його речник Олександр Штупун.

При цьому він також заявив, що на Куп’янському (Сватівському), Лиманському (Кремінському) напрямках загарбники в цілому ведуть оборону. Що, як мінімум, формально суперечить інформації про атаки в районах Білогорівки й Діброви.

Мало того, англомовний воєнний експерт «DefMon» і український авторитетний укладач фронтових карт «DeepState» констатували, що ворог знову захопив Діброву, відтіснивши ЗСУ на західну околицю села.

Дивись для порівняння мапи від 28 та 29 січня. На останній ми червоною стрілочкою умовно позначили місце просування агресора.

Не можна виключати, що це сталося в попередні дні, просто блогери геолокували цей факт вчора.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Винницкая «Нива» забила в Житомире очень курьезный гол: видео

15.10.2017 - 19:35
На 25-ой и 53-ей минуте винничане забили два безответных мяча житомирскому «Полесью». Причем, в самом поединке, который проходил на поле в Коростене, не обошлось без курьезов. Для житомирян «Нива-В» считается ...

Появилось видео запуска ракет украинским Су-25

20.12.2016
Если прежде все, что касалось ...

ВСУ уничтожили ДОТ террористов с помощью ПТУР: новое видео

16.02.2019
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин опубликовал ...