Окупанти відтіснили ЗСУ у селі Діброва під Кремінною

Минулої доби в Луганській області наші захисники відбили атаки російських окупантів в районах населених пунктів Діброва і Білогорівка (біля Кремінної). Про це в ранковому звіті Генерального штабу Збройних сил України, серед іншого, розповів його речник Олександр Штупун.

При цьому він також заявив, що на Куп’янському (Сватівському), Лиманському (Кремінському) напрямках загарбники в цілому ведуть оборону. Що, як мінімум, формально суперечить інформації про атаки в районах Білогорівки й Діброви.

Мало того, англомовний воєнний експерт «DefMon» і український авторитетний укладач фронтових карт «DeepState» констатували, що ворог знову захопив Діброву, відтіснивши ЗСУ на західну околицю села.

Дивись для порівняння мапи від 28 та 29 січня. На останній ми червоною стрілочкою умовно позначили місце просування агресора.

Не можна виключати, що це сталося в попередні дні, просто блогери геолокували цей факт вчора.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео с усадьбой Януковича в Ростове

15.03.2017 - 19:41
Российское издание Лайф отыскало в Ростове-на-Дону дом, в котором проживает беглый президент Украины Виктор Янукович. На ресурсе продемонстрировано видео, на котором показан дом, огражденный высоким забором. Уточняется, что усадьба охраняется ...

Лавров, говоря о войне в Украине, снова оговорился: видео

25.04.2017
Невероятно, но факт. Лавров вновь ...

Не самый удачливый гимнаст (видео)

22.11.2015
Неудачи в спорте случаются часто. ...

ВСУ провели отработку наступательной операции: видео

28.04.2018
ВСУ провели масштабные учения по ...