Окупанти відступили під Новомихайлівкою

Російські окупанти просунулися вперед південніше нескореного села Новомихайлівка (одночасно при цьому були відкинуті з іншого боку населеного пункту). Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState».

Дивись скриншот його актуальної карти за восьме січня, де невелика територія, на якій вже закріпилися загарбники, забарвлена червоним кольором.

Очевидно, що цей успіх агресора не впливає на ситуацію безпосередньо біля Новомихайлівки.

У свою чергу, бійці 46-ої окремої аеромобільної бригади, яка воює на цій ділянці фронту, прокоментували вчорашню інформацію про відступ інтервентів південніше Новомихайлівки. Повідомляє телеграм-канал «Донбас Оперативний»:

«У районі Новомихайлівки противника було контратаковано на південному заході та півдні. Інформація про відступ орків на два кілометри має диванно-завищений характер і запізнюється. Санітарну «сіру зону» від «руского мира» на півдні населеного пункту створено ще кілька днів тому. Противник практично не працював авіацією».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Избиение нардепа Левченко и ответка его друзей: видео

09.03.2018 - 21:25
Блогер Андрей Дзиндзя разместил у себя в Твиттере видео, как в Киеве соратники нардепа от «Свободы» Левченко избили молодых людей, якобы причастных к избиению самого парламентария. «Серед «свободівців» є багато ...

Кролики, спящие в стаканах, — видео для релаксации

13.01.2016
Обычно кроликов содержат в клетках. ...

Появилось видео запуска новой украинской ракеты

16.11.2016
В последние месяцы, вопреки голословным ...