Окупанти відновили активний наступ у Красногорівці

Після кількаденного затишшя російські загарбники відновили активні штурмові дії в частково окупованому нескореному містечку Красногорівка на захід від Донецька (північний фас Курахівського (раніше Мар’їнського) напрямку).

Про це о 12:02 у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» повідомив блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс: «Суцільна «каша», місто розноситься артилерією в хлам…».

Пресцентр Генерального штабу Збройних сил України з трьох сьогоднішніх зведень (станом на 10, 13 та 16 години) цю ділянку фронту згадав лише в першому:

«На Курахівському напрямку відбулося п’ять ворожих атак поблизу Невельского, Георгіївки та Парасковіївки. Триває бій в трьох локаціях, а дві спроби ворога просунутись вперед зупинено. Ситуація  залишається під контролем Сил оборони».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Говорухин заявил, что слово «россияне» звучит отвратительно: видео

17.11.2016 - 22:33
Недавно президент России Путин предложил подумать над принятием закона о российской нации. Сам по себе такой закон представляется странным… Но речь не об этом. Комментируя это предложение президента, известный режиссер, ...

В США ливень затопил целый город: видео, фото

28.05.2018
Ученые утверждают, что в Атлантике ...

Усик добыл тяжелейшую победу над Бриедисом, видео

28.01.2018
В Риге завершился сумасшедший по ...

Грузовики из России тайно вторглись на Донбасс: видео

11.08.2018
Сообщения жителей Донецка и округи ...