Окупанти ведуть масований наступ на Бахмут

Сили оборони знищили штурмовий взвод окупантів в Бахмуті

Відбивши дві атаки російських окупантів на свою позицію на Бахмутському напрямку, прикордонники знищили 24 інтервенти і ще 27 поранили.

Про це на своїх медіа-ресурсах повідомив пресцентр Державної прикордонної служби України. Найбільших втрат ворогу завдали мінометники: на маршрутах його руху, у місцях укриття та зосередження.

Коли снайпери прикордонників вбили командира однієї з штурмових груп, десяток бойовиків заблукали, скупчилися біля одного з будинків, де стали легкою здобиччю мінометників.

Тим часом, заступниця міністра оборони України Ганна Маляр прокоментувала інформацію про те, що сьогодні загарбники просунулися до центру Бахмута:

«Ситуація у Бахмуті загострена, ворог продовжує наступ та намагається прорвати оборону наших військ. Наші воїни роблять все можливе, аби не дати ворогу реалізувати свої плани».

А Телеграм-канал «Донбас Оперативний» вже ввечері написав, що, крім того, агресор веде масований наступ на півночі та півдні Бахмута, а також північніше міста на трасу на Слов’янськ. Більш менш стабільна ситуація лише на півдні.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Кот восседающий в миске

27.02.2016 - 15:26
На видео – кот, который доказывает, что если сам с собой в ладу, то не важно, где ты сидишь. ...

Потрясающее исполнение гимна Украины на «Арена Львов»

15.11.2015
После такого сборная Украины обязана ...