Окупанти вбили двох бійців ЗСУ, які здалися в полон

Російські загарбники захопили позицію Збройних сил України біля звільненого минулої осені села Кліщіївка південніше окупованого Бахмута і вбили на ній двох наших захисників, які здалися в полон.

Про це у своєму Телеграм-каналі повідомила пресслужба Офісу Генерального прокурора з посиланням на оприлюднене дев’ятого лютого відео, зняте ворожим безпілотним літальним апаратом.

За наказом свого командира інтервенти розстріляли одного нашого беззбройного бійця, який виходив до них з піднятими руками, і вбили другого, кинувши гранату в бліндаж.

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури слідчими Головного управління Служби безпеки України у Донецькій і Луганській областях розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).



Подпишитесь на новости

 

Video >>

В США упал метеорит, видео

17.01.2018 - 12:17
Неподалеку от американского Детройта в ночь на 17 января упал метеорит. Данных о его размерах пока нет. Падение небесного тела спровоцировало незначительное землетрясение. Как сообщают в Национальной метеорологической службы США, ...

Над Уралом пролетел огненный шар, видео

04.03.2018
Случайно на камеру видеорегистратора жителя ...