Окупанти створили плацдарм для наступу на Слов’янськ

Російські окупанти за останні дні не змогли суттєво просунутися в Бахмуті, але почали рухатися на північному крилі Бахмутського напрямку, фактично створивши плацдарм для просування на Слов’янськ по трасі з Бахмута.

Це зафіксував на своїй карті вітчизняний воєнний експерт та авторитетний укладач фронтових мап «DeepState», який у звіті за дванадцяте березня, серед іншого, написав:

«Ворог намагається розширити вбитий по трасі Е40 (Бахмут – Слов’янськ) клин. Ворог перейшов балку Дубовий Яр та продовжує рух по балці Кудлина в бік Оріхово-Василівки. До того ж, кацапи підійшли до висоти 224. Противник атакує Залізнянське та Богданівку, бої тривають…

Ситуація на північ від Бахмута виглядає максимально дивно, ворогу вдалося вбити клин по трасі, підійти з двох сторін до Залізнянського та наблизитися до Оріхово-Василівки. Якщо ситуація в районі Богданівки стабілізована і значних змін вже давно не було, то лівий фланг викликає стурбованість…».

Директор інформаційно-консалтингової компанії «Defense Express» Сергій Згурець в цілому згоден з «DeepState»:

«Противник з півночі Бахмута почав рухатися по трасі, яка веде до Слов’янська та Краматорська. Ситуація поки, що не критична. Але ворог намагається використовувати будь-які можливості, щоб захопити більше українських територій».

Не претендуючи на роль аналітиків, ризикнемо пояснити ситуацію простим очевидним чином. З різних точок зору втрата сіл і сільських територій для нас не така болісна, як втрата половини зруйнованого Бахмута. Тим паче, що до Слов’янська ще двадцять кілометрів сільської місцевості – нам є куди і коли відступати.

Тому Збройні сили України укріплюють гарнізон Бахмута за рахунок інших ділянок фронту (наприклад, останніми днями ми втратили кілька малих населених пунктів під Донецьком).

Звичайно, очевидні ініціатива і домінування агресора на лінії фронту. Але саме під Бахмутом ворог їх поступово втрачає. Тому ця стратегія ЗСУ не дивна, як вказав «DeepState», а виправдана й логічна, незалежно від того, буде український контрнаступ чи ні.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Появилось видео Саакашвили в наручниках

01.10.2021 - 20:31
Мы уже сообщали о том, что грузинские силовики задержали сегодня прибывшего в страну бывшего президента Михаила Саакашвили. Сейчас появилось видео, как его со связанными впереди руками ведут в СИЗО. На ...

Трактор чудом избежал столкновения с поездом: видео

30.08.2017
Британский портал SWNS опубликовал видеозапись, ...

Яблоки, запеченные с медом и орехами видеорецепт

30.10.2015
Чтобы укрепить иммунитет, воспользуйтесь энергетическими ...