Окупанти штурмують позиції ЗСУ з використанням отруйних речовин

За перші п’ятнадцять годин десятого червня на Лиманському (Кремінському) напрямку російські окупанти сім разів атакували позиції Сил оборони в районах Торського, Тернів, Греківки та Невського.

Повідомивши про це в останньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», пресцентр Генерального штабу Збройних сил України не вказав, чим саме закінчилися ці ворожі штурми:

«В районі Серебрянського лісу триває бій. Там ворог завдав удару шістьма керованими авіаційними бомбами».  

У свою чергу, блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» розповів, що агресор використовує на цій ділянці фронту хімічну зброю:

«В напрямку Кремінної орки збільшили застосовування отруйних газів. Штурм починається з висування малої групи, попереду неї 2-3 «Мавіка» з отруйними скидами, після яких починається просування. Розрахунок на те, що в таких умовах нашим бійцям буде вкрай складно організувати оборону позицій. Суттєвого успіху, зі зрозумілих причин, орки не мають, хоча незручностей нашим бійцям приносять вдосталь».


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Разведчик ВСУ применяет свой протез ноги в ходе боевых действий. Видео

19.09.2019 - 17:47
Спикер Министерства обороны Украины Максим Праута подтвердил утреннюю предварительную информацию пресс-центра Объединенных сил об отсутствии у нас боевых потерь за восемнадцатое сентября. А из его формулировки за первые двенадцать часов ...

Полковник ВСУ перешел на сторону ДНР: видео

28.12.2016
Как известно, Шевченковский райсуд Киева арестовал ...