Окупанти розстріляли українських поранених, які потрапили в полон в Авдіївці

Захопивши укріпрайон «Зеніт» південніше Авдіївки, російські окупанти розстріляли усіх шістьох поранених біців Збройних сил України, які через стан здоров’я не могли піти на прорив з повного оточення.

Централізована евакуація поранених на той момент була вже неможлива через котел. Про це об 11:40 у своєму Телеграм-каналі розповів авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState»: «Серія помилок і затягування з рішучими діями привели до такої трагедії. А ворог вчергове довів, що йому байдуже на всі правила війни».

Боєць Панда перед смертю написав в інтернеті: «Мені покуй, що зі мною буде, а хлопців шкода». Інший встиг набрати: «Ні хліба, ні х*я, і води залишилося пів пляшки». На відео, знятому загарбниками, вже після смерті він так і тримав в руках пляшку.

Якщо керівництво набереться мужності провести справедливе розслідування трагедії і покарати винних з нашого боку (звісно, левова доля відповідальності лежить на агресорові), це допоможе повернути повагу бійців до командирів.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Каменском взорвали микроавтобус с депутатом: видео

02.08.2018 - 17:43
Днем 2 августа в Каменском Днепропетровской области (быв. Днепродзержинск) на перекрестке улиц Москворецкая и Сачко взорвался бус Volkswagen Transporte батальона «Днепр». В машине в этот момент находился депутат горсовета, волонтер и директор ...

Возле Администрации президента произошла драка, видео

12.02.2018
Сторонники Саакашвили откликнулись на призыв ...