Окупанти розстріляли дев’ятьох полонених бійців ЗСУ

Одразу дев’ятьох полонених бійці Збройних сил України російські окупанти розстріляли 24 лютого. Про це о 19:31 у своєму Телеграм-каналі повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState», оприлюднивши відповідне відео.

Він припускає, що загиблі – бійці 92-ої окремої штурмової бригади ЗСУ імені кошового отамана Івана Сірка, або приданих до неї підрозділів. З попередніх новин відомо, що 92-а бригада воює на Бахмутському і Куп’янському напрямках.

«DeepState» нагадує, що останнім часом розстріли наших полонених почастішали – це вже п’ятий випадок за пару тижнів («Зеніт, Авдіївка, Роботине, Вербове…), про який стало відомо. І цивілізованих шляхів вирішення проблеми немає:

«Кацапи є виродками і розуміють лише силу і лише коли, з ними вчиняють так, як і вчиняють вони. Стоїть важка задача вмотивувати ворога перестати таким займатися, бо в полон може потрапити будь-хто…

На «реакцію» західного світу навіть не надіємося, а найкращий суд здійснюють бійці Сил Оборони, які знищують цих потвор».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Видео самых забавных моментов сезона Формулы 1

29.12.2017 - 22:17
Официальный сайт Формулы-1 к концу года опубликовал видео, в котором выбрал самые забавные события, которые случились в Ф1 в прошедшем сезоне. Любителям «королевских гонок» предлагают вспомнить не только отдельные моменты, ...

Яблоки, запеченные с медом и орехами видеорецепт

30.10.2015
Чтобы укрепить иммунитет, воспользуйтесь энергетическими ...

Бесстрашный кот утихомирил крокодила (видео)

06.11.2015
Крокодилу крупно повезло. Кот, по ...