Окупанти розширили свій плацдарм біля Часового Яру

Російські загарбники здійснили підтверджене просування в районі окупованого Бахмута. Про це в сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні без подробиць заявив американський Інститут вивчення війни (ISW).

Деталі навів авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState», і вони дуже неприємні – ворог захопив досить великі території біля вільного міста Часів Яр і в районах сусідніх тепер вже майже повністю окупованих сіл Богданівка та Іванівське.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за сьоме та восьме квітня. На останньому він червоно-коричневими штриховкою та пунктиром позначив втрачені ділянки, на яких закріпилися інтервенти.

У свою чергу, ми червоними стрілочками умовно позначили місця зміщення сірої зони в наш бік. У підсумку зазначимо, що ворог не захопив територій в межах Часового Яру, але різко розширив сві плацдарм на підступах до міста.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ уничтожили блиндаж террористов: опубликовано видео

27.07.2018 - 23:07
Фронтовой волонтер и блогер «Serg Marco» обнародовал видео подрыва передовой позиции террористов: «Результат попадання — 1 «200» и 3 «300-ых», а также минус блиндажик». При этом «Serg Marco» сообщил, что ...

Мосийчук набил Каплина перед заседанием суда по иску НАБУ к Ляшко: видео

18.07.2017
Каникулярный отдых Верховной Рады некоторые ...