Окупанти розпочали штурми західніше Авдіївки

Російські окупанти оговталися у щойно захопленій Авдіївці і розпочинають штурмові дії далі на захід. Про це повідомив наш захисник, який веде Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?»: «Почалися бої за Ласточкине… Орки мають просування у бік Сєверного».

Блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» додає:

«Орки зайшли в Авдіївку, відвели більшість сил на ротацію та передислокацію, але не зупинили своїх наступальних дій в напрямку Ласточкиного, Сєвєрного, Первомайського та Нетайлового».

При цьому Станіслав Бунятов вкотре закликає владу і суспільство негайно будувати надійні фортифікаційні споруди та мінні загаородження хоча б у нашому середньому тилу, адже ситуація на фронтах складається не нашу користь:

«Маємо ГОТУВАТИ БЕТОННІ ЛІНІЇ ОБОРОНИ та мінувати поля, хоча би за двадцять кілометрів від лінії зіткнення. Одна протитанкова міна іноді може врятувати декілька десятків життів».

Ефективність такої оборонної системи, на жаль, продемонстрували загарбники під час нашого в цілому невдалого контрнаступу минулого літа на Мелітопольському напрямку.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как начать прикорм младенцев

01.09.2016 - 19:29
Правильное введение прикорма в рацион малыша является залогом его крепкого здоровья. Но часто родители сами провоцируют аллергии и прочие проблемы, желая накормить малыше чем-то полезным. В каком возрасте, а также ...

Террористы разрушили Водяное. У ДНР потери под Мариуполем: видео

25.02.2017
Главное управление разведки Минобороны Украины ...

Усик против Бриедиса: видео боя онлайн

28.01.2018
В Латвии начался объединённый бой ...