Окупанти розпочали наступ на Вугледар

Принаймні імітують його

В вечірньому зведенні речник Генерального штабу Збройних сил України Андрій Ковальов, серед іншого, заявив, що на Новопавлівському (Вугледарському) напрямку російські окупанти зосереджені на обороні.

А от блогер і український патріот з окупованого Донецька «Necro Mancer» звернув увагу, що колишній ватажок терористів ДНР Олександр Ходаковський сьогодні заявив про масштабний наступ агресора на Вугледар – начебто загарбники намагаються оточити місто.

Ходаковський, звісно, може прибріхувати і перебільшувати, але в абсолютному вигадуванні подібних речей помічений не був.

Тим паче що проукраїнський Телеграм-канал «Донбас Оперативний» про Вугледарський напрямок сьогодні увечері повідомив:

«Вугледар. Пречистівка: на 17:00 всі атаки противника відбиті, наступають з двох напрямків. Павлівка – бої в північній частині населеного пункту.  Вугледар – артилерійські і авіаудари по місту і окраїнам. Противник намагається наступати з Нікольського. Йдуть бої в районі Нікольських дач».

Нагадаємо, саме в цьому районі сьогодні були збиті три ворожі ударні гелікоптери «Ка-52». Сам їх факт появи тут, швидше за все, був не випадковим.

При цьому всьому можна припустити, що даний наступ подібний попередньому на Запоріжжі – відволікаючий маневр з метою заставити ЗСУ відтягнути сили з Бахмутського напрямку.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Video >>

Слепаков спел вторую песню про сборную России по футболу: видео

26.06.2018 - 03:30
Российский сценарист и комедийный актер Семен Слепаков и группа «Ленинград» российского музыканта Сергея Шнурова посвятили песню игре футбольной сборной РФ на чемпионате мира. Песня опубликована на канале группы «Ленинград» в YouTube. В ней ...

Прогулку и чудачества голого мужчины в Киеве сняли на видео

11.12.2017
Похоже, декабрь стал месяцем эксгибиционистов. ...

Чем воюют силы АТО

27.08.2016
Военные рассказали об украинском оружии ...

Резня в финском городе Турку: появилось видео

18.08.2017
В Финляндии произошел теракт — ...