Окупанти розпочали інтенсивний штурм Бахмута з трьох сторін

Нові й нові маси «гарматного м’яса» кидають російські окупанти в бій на Бахмутському напрямку. Після вчорашнього відчутного успіху ворога на півночі міста сьогодні загарбники різко активізувалися на півдні і сході.

Пише о 15:28 Телеграм-канал «Донбас Оперативний»: «Станом на зараз. Бахмут — пекельні бої в приватному секторі на півдні та сході міста. Ворог додатково збільшив своє стадо на всьому напрямку, тому стало дещо складніше».

Тим часом англомовні військові блогери відмічають успіх агресора північніше Бахмута (вихід на трасу на Слов’янськ).

Дуже цікавий коментар зробив наш захисник, який воює в районі Бахмута і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон»: «На фортеці вже перетворено підступи до Костянтинівки, Часового Яру та Слов’янську». Це міста, куди може націлитися ворог після захоплення Бахмута.

Але агресору знадобиться ще багато «гарматного м’яса», щоб захопити місто, продовжує «Бахмутський Демон»: «В Бахмуті ми все активніше розуміємо неминучість вуличних боїв у самій глибині міста. Але це згодом».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Полиция заявила о задержании в Украине вора в законе (видео)

02.06.2016 - 01:35
В Киеве задержали самого молодого «вора в законе». Как сообщили в местной полиции, сейчас 24-летний мужчина ожидает депортации с территории Украины. «Получив оперативную информацию, мы задержали иностранца, 1992 года рождения», ...

Разработан микробный топливный элемент (видео)

27.11.2015
Группа китайских студентов разработала микробный топливный ...