Окупанти риють тунель до позицій ЗСУ під Бахмутом

Російські окупанти риють підземний тунель під залізною дорогою, яка слугує лінією розмежування південніше звільненого минулої осені села Андріївка під Бахмутом.

Таким чином, загарбники хочуть безпечно подолати незручну перешкоду, якою є залізниця, і не безпідставно розраховують, що рейки і шпали слугуватимуть надійною стелею для їх підкопу.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» розповів Станіслав Бунятов (Осман) — блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» Збройних сил України, який воює на цьому напрямку.

Він припускає, яким способом можна завадити загарбникам: «Обрушити його (тунель) важко, але цілком реально — можна скидами «ТМ» (протитанкові міни)».

Нагадаємо, минулої осені інтервенти успішно прорили траншеї до наших позицій на авдіївській промзоні, що дозволило агресору їх захопити.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Крупнейший небоскреб Дубая окутан дымом: видео

02.04.2017 - 13:01
Вблизи самого высокого в мире небоскреба Бурдж-Халифа в городе Дубаи (ОАЭ) утром 2 апреля произошел пожар. Дым распространился по зданию строящегося элитного жилого комплекса. По сообщению местных СМИ, пожар возник ...

Революционный эсминец-невидимка нового поколения Zumwalt выходит в море (видео)

18.11.2015
Новейший, технологически революционный эсминец ВМС ...