Окупанти просуваються в Бахмуті. ЗСУ контратакують

Сили оборони продовжують відбивати навалу на Бахмут, трохи більше половини якого вже окуповано російськими загарбниками. Боєць Збройних сил України, який воює у Бахмуті і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон», сьогодні написав про запеклі бої і просування окупантів, але: «Оточення немає! З фортеці не відходимо!.. Зміни в Бахмуті кожні дві хвилини, позиції ходять з рук в руки!».

А от боєць 93-ої окремої механізованої бригади Холодний Яр ЗСУ «Твій друг Стус» скаржиться на снарядний голод і тотальну перевагу агресора в живій силі і озброєнні. Дивись скрін. Але при цьому він похвалився знищеним ворожим танком, про шо ми розповідали раніше.

Вітчизняний воєнний аналітик і авторитетний укладач фронтових мап «DeepState» зафіксував помітні просування ворога на півночі Бахмута (АЗОМ). А у зведенні за чотирнадцяте березня, серед іншого, написав:

«В самому Бахмуті важка ситуація на півдні, але поки що без деталей. Кацапи пробилися на АЗОМ. Забудова заводу перетворить його на клопівник, звідки ворожі групи будуть давити в центр міста. ДРГ ворога вже присутні в районі літачка (південь Бахмута)».

Телеграм-канал «Донбас Оперативний» дав звіт по Бахмуту вже станом на сьогоднішній ранок:

«Ситуація важка, прогнози на цей момент не дуже втішні. Бої на півдні Ільїнівки, ЗСУ контратакують, пізніше будемо знати результат. Також фіксуємо продовження боїв в центрі, та на захід від АЗОМу; також є рух противника. Дуже важкі бої в напрямку центра: на цей момент фіксуємо просування ворога в районах Квадрати, Собачівка, Будьонівка».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Сваток из «Зари» забил феноменальный гол «Черноморцу»: видео

02.12.2017 - 19:41
И в жилах украинских футболистов течет бразильская кровь. По крайней мере, когда хотят, они могут показывать финты, достойные южноамериканских «звезд». Так, в Одессе двое игроков луганской «Зари» разыграли комбинацию, которая ...

Дурак дурака тянет на буксире (видео)

15.09.2015
Ребята решили не просто отбуксировать ...