Окупанти просунулися вперед в районі Іванівського

Російські загарбники помітно просунулися вперед в районі нескореного села Іванівське (західніше окупованого міста Бахмут). Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState».

На своїй актуальній мапі він позначив червоними пунктиром і штриховкою територію, на якій вже закріпилися інтервенти. А також розширив сіру зону в сам населений пункт – ми це умовно позначили червоною стрілочкою.

Блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України, яка воює на цій ділянці фронту, Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» пояснив:

«Крайні девʼятиповерхівки в Бахмуті дуже заважають нашим підрозділам виконувати задачі — з них ефективно працюють ворожі автоматичні станкові гранатомети, ударні та розвідувальні БПЛА».

Також Станіслав зауважив: «Лінію оборони під Костянтинівкою будувати так і не почали». Тобто, він не виключає того, що ворог може захопити Часів Яр у нашому ближньому тилу і дійти до Костянтинівки в нашому середньому тилу.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Новый клип Шакиры стал хитом: видео

18.09.2017 - 23:38
Новый клип Шакиры собирает миллионы просмотров. 40-летняя певица из Колумбии презентовала новый клип, снятый вместе с исполнителем Ники Джемом на песню Perro Fiel. За три дня видео успело собрать на ...

У Вінниці Дорожній контроль конфліктує з патрульною поліцією

20.08.2016
Поліція і дорожний контроль з’ясовували ...