Окупанти просунулися вперед в районі Авдіївки, – ISW

Російські загарбники «нещодавно» підтверджено просунулися «біля» окупованої Авдіївки (взагалі то це вже ближній тил агресора) на Покровському напрямку.

Про це не зовсім зрозуміло з точки зору часу та географії в сьогоднішньому звіті про ситуацію на фронтах в Україні, серед іншого, розповіли військові експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і водночас колектив військових експертів «DeepState» констатував просування ворога на цій ділянці фронту минулої доби північніше частково окупованого села Євгенівка (район нещодавно окупованого селища Очеретине).

Дивись скриншот його карти за підсумками першого червня, на якому він червоно-коричневими штриховкою і пунктиром забарвив втрачену ділянку, на якій за вчора змогли закріпитися інтервенти.

Окрім того, ми червоними стрілочками вказали місця зміщення сірої зони активних боїв у наш бік.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В России при взрыве вертолета Ми-8 погибли 18 человек: появилось видео

04.08.2018 - 14:09
Сегодня утром в Красноярском крае РФ произошла смертельная авиакатастрофа — через 15 минут после взлета упал и взорвался вертолет Ми-8, на борту которого были 15 сотрудников нефтяной компании и трое ...

В Волгограде взорвалась жилая многоэтажка: фото, видео

16.05.2017
По предварительным данным, пострадали семь ...

Мэр Дрогобыча Кучма избил активиста: видео

04.06.2018
Во Львовской области мэр Дрогобыча ...