Окупанти просунулися вперед у Серебрянському лісництві

Російські окупанти незначно просунулися вперед у Серебрянському лісництві на Кремінському (Лиманському) напрямку. Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState».

Дивись скриншот його карти за 23 березня, на якій він червоним пунктиром позначив втрачену територію майже правильної квадратної форми, на якій вже закріпилися загарбники.

У свою чергу, блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» розповів, що вчора наші захисники майже цілий день відбивали ворожі піхотні атаки біля сусідньої вільної Білогорівки:

«Як і на інших напрямках, тут орки також вже бояться кидати техніку на штурми, проте їх арта та міномети сильно «докучають». Лінія фронту вже на підступах до села, попереду важкі бої через складний рельєф».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Парасюк с размаха ударил по голове полицейского: видео

05.12.2017 - 00:24
Нардеп Владимир Парасюк вновь ударил человека. На сей раз в Мариуполе оператора от полиции, который вел съемку в суде. Парасюк ударил полицейского рукой по затылку. Видео с эти инцидентом разместил ...

«Барселона» разгромила «Ювентус» в Лиге чемпионов: видео голов

13.09.2017
Главная интрига первого тура группового ...

Странная реакция кошек на обычный огурец

29.11.2015
На видео подборка различных ситуаций ...

Как развлекаются американские любители оружия (видео)

07.11.2015
Впечатляющее видео ночных стрельб на ...