Окупанти просунулися вперед у Південному, – «DeepState»
На Торецькому напрямку російські окупанти минулої доби двадцять разів штурмували позиції Сил оборони в районах Нью-Йорка, Північного та Залізного, завдаючи удари керованими авіаційними бомбами.
Повідомивши про це в останньому на момент написання цих рядків зведенні, Генеральний штаб Збройних сил України не вказав, чим саме закінчилися ворожі штурми.
Натомість авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і водночас колектив військових експертів «DeepState» зафіксував помітне просування загарбників у сусідньому селищі Південне.
Дивись скриншот його карти за підсумками чотирнадцятого липня, на якому він забарвив втрачену ділянку, на якій за вчора закріпилися загарбники, червоно-коричневими штриховкою і пунктиром.
Ще більше в наш бік у Південному зсунулася сіра зона активних боїв, що ми позначили червоними стрілками.

Подпишитесь на новости

























Коментарі (0)