Окупанти просунулися вперед східніше Кліщіївки
На Бахмутському напрямку минулої доби бійці Сил оборони відбили шість атак російських окупантів в районах звільнених минулої осені сіл Кліщіївки і Андріївки південніше Бахмута та нещодавно частково окупованої Богданівки на північний захід від міста.
Про це у сьогоднішньому звіті, розміщеному на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», розповів речник Генерального штабу Збройних Сил України Дмитро Лиховій.
У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував просування інтервентів східніше вище згаданої Кліщіївки.
Дивись скриншот його карти, на котрому він позначив червоним кольором територію, на якій вже змогли закріпитися окупанти.

Подпишитесь на новости
























Коментарі (0)