Окупанти просунулися вперед північніше Новомихайлівки

Російські загарбники просунулися вперед північніше частково окупованого, але нескореного села Новомихайлівка на Мар’їнському напрямку. Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState».

Дивись скриншот його карти за четверте квітня, на якому він червоно-коричневими пунктиром і штриховкою позначив територію, на якій вже закріпилися загарбники. Зазначимо при цьому від себе, що раніше це була сіра зона, і вона не змістилася в наш бік – просто скоротилася. Однак, можливо, це ще не всі втрати на даній ділянці фронту.

Річ у тім, що наш захисник, який веде Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?», ще другого квітня о 21:44 написав: «Окупанти мають просування на північ від населеного пункту Новомихайлівка у напрямку до дачного сектору». Не можна виключати, що «DeepState» зафіксував саме ці зміни.

Але вже сьогодні о 10:40 «ШО НА ФРОНТІ?» знову повідомив: «Окупанти мають просування на північ від Новомихайлівки».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Глубоководные чудища, попадающиеся в рыболовецкие сети: фото, видео

20.12.2016 - 19:34
Фотографии обычного моряка из Мурманска Романа Федорцова завоевывают интернет. Мужчина работает на рыболовецком траулере и постоянно публикует фотоотчеты о своей работе. Самый странный улов Роман выкладывает на своих страницах в ...

Джамала представила новый клип (видео)

03.02.2016
В годовщину депортации крымских татар ...