Окупанти просунулися вперед північніше Авдіївки

Російські окупанти незначно просунулися вперед на південний схід від Авдіївки та в районі села Степове (на північний захід від міста). Про це в останньому зведенні про російсько-українську війну повідомили експерти американського Інституту вивчення війни.

Щоправда, вони посилаються на геолоковані бойові відео лише за п’яте та шосте грудня, а про ці зміни ми раніше вже розповідали. А от інформація про ворожі просування за сьоме грудня взята лише з повідомлень рашистських «воєнкорів».

Однак авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» теж зафіксував просування агресора північніше Степового.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за шосте та сьоме грудня. На останній ми червоною стрілочкою умовно позначили територію, на якій загарбники вже змогли закріпитися; а рожевою – розширення сірої зони у наш бік.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На передовой уничтожена важная позиция ДНР: видео

21.04.2018 - 17:29
Бойцы ВСУ показали, как была уничтожена одна из позиций террористов, с которой регулярно велись обстрелы наших воинов. Особенно доставало, что огонь открывался, когда на украинские позиции подвозили продукты или воду. ...

В блиндаже террористов «ДНР» прогремел мощный взрыв: видео

11.02.2019
Подполковник Вооруженных сил Украины Анатолий ...

В Донецке загорелся трамвай: видео

24.04.2018
В Донецке 23-го апреля загорелся ...